Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Toto sme boli my, ako Skoda Ice Girls na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Toto sme boli my, ako Skoda Ice Girls na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji

Toto sme boli my, ako Skoda Ice Girls na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji

 

Energia, z ktorej žijeme celý život. Veľa ľudí sa nás pýtalo či nám nevadilo, že počas majstrovstiev sme neboli na našich tradičných schodoch. Pred majstrovstvami sme boli trošku zaskočená, že sa neukážeme tak, ako sme zvyknuté, a to priamo na schodoch na zápasoch. Mali sme veľké očakávania z nového formátu a bola to pre nás výzva.

Dnes máme mesiac po majstrovstvách a povieme vám nič by sme nemenili. Byť priamo vo fanzóne medzi vami bolo niečo úžasné. Zažívať tú atmosféru, ktorá bola či už v Bratislave alebo v Košiciach bolo niečo neskutočné. Mali sme možnosť sa s vami porozprávať, odfotiť, povzbudiť vás v rôznych súťažiach a hlavne mohli sme sa predstaviť s našou majstrovskou choreografiou. Pre zaujímavosť v Bratislave si dievčatá odtancovali 68krát a v Košiciach 30krát choreografiu GIANT.

Ďakujeme automobilke SKODA za túto príležitosť. Tak, ako Bratislave tak aj v Košiciach sme sa stretli skvelý Skoda Team. Spolu sme zažívali zážitky na celý život, boli to dva hokejové týždne a aj to nám bolo málo.
A hokej ? Ten sme si tiež užili ako tie najsprávnejšie fanúšičky! Bolo to úžasné, bola to výzva, bolo to šialené a my za to ĎAKUJEME.

Teraz naše dievčatá čakajú 3 týždne oddychu a potom to opäť vypukne. Tentokrát sa budeme pripravovať na Majstrovstvá Európy Žien vo volejbale. Vidieť nás budete môcť na zimnom štadióne O. Nepelu od 23.8-1.9. A verte bude to majstrovské.