Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Opäť ozdobou volejbalových zápasov Zlatej európskej ligy

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Opäť ozdobou volejbalových zápasov Zlatej európskej ligy

Opäť ozdobou volejbalových zápasov Zlatej európskej ligy

 

Po skončení majstrovstiev sme sa plným dúškom a nadšením zúčastnili zlatej európskej ligy vo volejbale 2019 v Nitre, Poprade a Humennom.

Tak, ako sme už písali v príspevkoch tak, ako to správne na kombinovala Slovenská Volejbalová Federácia je niečo neskutočné. Skvelý napínavý volejbal, energicky fanúšikovia, skvelí moderátori, šikovný DJ a jednoznačne naša jednotka Harvy. Vďaka tejto kombinácií si vieme užívať volejbalové zápasy naplno a vyburcovať vás k dokonalej atmosfére, je pre nás naozaj radosťou.

Už koncom augusta sa bude konať niečo veľkolepé. Tentokrát to bude volejbalová party v podobe ME žien vo volejbale. Majstrovstvá Európy vo volejbale je najvyššie európske podujatie národných družstiev vo volejbale, ktoré organizuje Európska volejbalová konfederácia (CEV). Jeho história siaha do roku 1948, kedy sa v Taliansku konal prvý turnaj majstrovstiev Európy mužov. Rok na to sa v Česko-Slovensku konali prvé majstrovstvá Európy žien. Od roku 1975 prebiehajú s 2-ročnou periodicitou.

Volejbalové ME sa na Slovensku uskutočnia vôbec po prvý raz v histórii. Tie tohtoročné sú prelomové v dvoch smeroch. Po prvý raz sa konajú v štyroch krajinách a majú rekordný počet 24 účastníkov. V Bratislave na štadióne O. Nepelu sa odohrá v základné D-skupine 15 duelov a dva osemfinálové. „V tomto roku slovenský volejbal oslavuje storočnicu a o to viac sa ME stanú historickou chvíľou a my budeme súčasťou.