Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

MISS Cheerleaders s hokejportal.net a Opelsk

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  MISS Cheerleaders s hokejportal.net a Opelsk

MISS Cheerleaders s hokejportal.net a Opelsk

Nie je to pre nás iba súťaž, je to pre nás reprezentácia klubu, pre ktorý tancujeme s láskou, nadšením a ambíciou. Pomôžte aj vy nám reprezentovať HKM Zvolen a hlasujte za MISS CHEERLEADESR na hokejportal.net 

Hlasovať môžete každý deň, za všetky tri naše Angels,  až do konca Novembra, kedy sa dozvieme, ktorá z dievčat vyhrá nový Opel Corsa http://opel.sk 🙂

http://www.hokejportal.net/miss/

Do súťaže sa zapojili tri naše Angels a my vám o nich prezradíme trochu viac:)

BEA

1.Čo je tvoja kulinárska špecialita?
– Keďže mňa nikto variť neučil a bola som v podstate hoden a do vody, tak som sa učila variť z receptov. Zo začiatku to nebolo boh vie, čo to sa priznám. No dnes beriem kuchyňu, ako oddychovú zónu po ťažkom dni. Rada varím skôr pre druhých, ako pre seba a čokoľvek sa u nás zažiada tak nemám zábrany, dokážem si poradiť s čím kôl vek a taký spomínaný segedín je hračka. Jednoznačne u nás doma, ale vyhrávajú moje halušky s bryndzou či syrokémom, parené buchty, na ktoré mi s cestom pomáha ocko a také moje je zapekaná brokolica.

2.Čo by na mňa nikto nepovedal?
– Asi to, že som veľký autičkár a, že, keď som sa rozhodovala medzi strednými školami tak som sa fakt zamýšľala nad tým, že by som šla za automechaničku.

3.Čo znamená pre teba ideálny chlap?
– Ako sa to hovorí každý správny chlap musí mať 5 P? 😃.. Ideálny chlap podľa mňa neexistuje. Každý chlap bude mať tie chyby. A buď sa s nimi naučíme žiť alebo jednoducho budeme žiť s mačkami. Pre mňa, ale jednoznačne vyhráva chlap, ktorý má pochopenie v ťažkých chvíľach, má zmysel pre humor, pretože milujem smiech a taký, ktorý neklame. Ťažko sa možno tomu verí, ale ja som svojho ideálneho už našla a som zaňho vďačná aj keď občas prská.

4.Radšej papučky a telka alebo opätky a párty?
– U mňa vyhrávajú jednoznačne tie papučky s telkou. Na zápase sa vždy dostatočne vyšantím, že mi to bohaté stačí.

5. Životný sen
– Jeden z mojich snov už žijem, lebo tancujem za Angeles a ten okrem toho študujem kaderníčku takže môj sen je o tom, aby som patrila medzi tých najlepších. Snažím sa robiť, preto všetko, aby moja budúcnosť stála, zato, aby som si raz mohla kúpiť tú moju vysnívanú audi a8 v matnej čiernej farbe s namastenými elektrónmi

IVKA

1.Čo je tvoja kulinárska špecialita?
-Nie som si istá, či by som vedela vybrať jedno jedlo ktoré je mojou špecialitou. Strávený čas v kuchyni je pre mňa relax pri ktorom mám pustené svoje obľúbené telenovely. Popri počúvaní mi čas rýchlo ubehne a ani neviem ako, zrazu je navarené, napečené a poriadené. Určite ale stojí za to spomenúť krupičné knedle, ktoré sú u nás v rodine špecialitou, naučila ma ich variť moja mamina, po ktorej som zdedila aj lásku k pečeniu tort a zákuskov. A áno, viem variť aj segedín. V kuchyni však bojujem s mojim najväčším nepriateľom-cibuľou, ktorú raz rozplačem ja!

2. Tvoj hokejový trapas?
Tých je veľa, ale na šťastie nie sú veľké. Sú to také trapasy s ktorými sa stretáva každá jedna z nás. Trčiaci zadok, šmyknutie na ľade či nevypočítaný schod a následný pád, to všetko je súčasťou skoro každého zápasu. Na šťastie som ten typ človeka ktorý sa vie zasmiať sám na sebe a preto tvrdím, že takéto momenty vytvárajú spomienky, na ktorých sa vieme vždy spoločne zasmiať ale následne sa aj povzbudiť.

3.Ideálny chlap?
Mám veľké šťastie, pretože som jedna z mála, ktorá svojho ideálneho chlapa už našla. Je to muž, ktorý si stojí za svojim slovom, je úprimný, cieľavedomý, má zmysel pre humor a je silná osobnosť, čo pociťujem v rôznych životných situáciách, kedy ma vie podržať a dodať mi pocit istoty. No a k tomu všetkému je veľký fešák! Prisahám, že som si ho nevymyslela, on naozaj existuje!

4. Radšej papučky a telka alebo opätky a party?
Určite papučky, huňatá deka, pohár čaju a horor! Toto je moja predstava ideálneho večera.

5.Životný sen
Mám ich viacej. Určite ako prvé musím spomenúť, že chcem pomáhať ľuďom, na čom pracujem už teraz počas štúdia na univerzite. S mojimi kolegami akurát teraz zakladáme sociálny podnik, avšak o tom možno niekedy neskôr. Ďalší môj sen je určite cestovanie, nie však hocijaké ale počas Vianočných sviatkov. Každé jedno miesto na svete musí byť čarovné a počas Vianočných sviatkov dvojnásobne! Najbližšie plánujem navštíviť koncom novembra predvianočný Londýn, na ktorý sa veľmi teším.

6. Vec ktorú by na teba nikto nepovedal?
Každý sa čuduje, keď poviem, že zbožňujem horory. Keď mám chuť, viem pozrieť aj 4 horory za sebou počas noci. Ľudia sa taktiež divia, keď poviem, že chodím robiť dobrovoľníčku do jedného domova sociálnych služieb. Je pravda, že v dnešnej uponáhľanej dobe na to veľa ľudí nemá čas, ale ja si myslím, že keď sa chce, všetko sa dá

Johnko
o našej Janke viac už čoskoro 🙂