Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Slávnostné otvorenie zimného štadióna v Žiari nad Hronom aj s našou ozdobou

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Slávnostné otvorenie zimného štadióna v Žiari nad Hronom aj s našou ozdobou

Slávnostné otvorenie zimného štadióna v Žiari nad Hronom aj s našou ozdobou

Kto nás pozná vie, že našim cieľom je dodávať šmrnc slovenskému športu a obzvlášť slovenskému hokeju. Sme súčasťou viacerých klubov, rôznych hokejových exhibícií, eventov  a každý jeden zápas alebo akcia nás a náš slovenský hokej posúva pred. 

Otvorenie zimného štadióna nás o to viac teší, lebo je to ten krôčik vpred, o ktorom hovoríme. Dajme hokeju kultúru, dajme hokeju úroveň, robme to so srdiečkom a ukazujme, že sme hokejová republika.

Už zajtra  23.8 o 17:00 bude mať po rekonštrukcií premiéru štadión v Žiari nad Hronom a my samozrejme nesmieme chýbať.

Na rekonštrukcii zimného štadióna sa intenzívne pracovalo od konca roka 2017.

V rámci programu uvidíte zápas hviezd SR proti bývalým hráčom HK Žiar nad Hronom. Cez prestávku zaspieva slovenská speváčka Kristína, ale nebude chýbať ani bubenícka šou v podaní svitovských Batida.  Súčasťou slávnostného programu otvorenia zimného štadióna bude aj krasokorčuliarske vystúpenie zoskupenia Iskra z Banskej Bystrice. Moderátorskej taktovky sa ujme skúsený Pinďo Lengyel. A tribúny roztancujeme my, tak ako to vieme najlepšie!