Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

CASTING 2019 HĽADÁME NOVÉ ANGELS

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  CASTING 2019 HĽADÁME NOVÉ ANGELS

CASTING 2019 HĽADÁME NOVÉ ANGELS

Hľadáme nové tanečníčky – nové Angels �

Sme moderná tanečná skupina, ktorá žije tancom, športom a zážitkami. Aktuálne fungujeme ako úspešná profesionálna tanečná skupina, ktorú prevádzkuje spoločnosť Company D&R, s.r.o., pod vedením manažérky a choreografky Michaely Korčekovej.

 Pýšiť sa môžeme s dlhoročnou praxou, s množstvom odtancovaných podujatí, s množstvom spokojných klientov, s niekoľkými stálymi partnermi.

Láska k tancu, láska ku športu- je to, čo nás spája.
Angels cheerleaders ti prinesie množstvo vystúpení, množstvo zážitkov, tanečných skúseností a skvelý kolektív. Spoznávať nové miesta, nových ľudí, makať na tréningoch, byť súčasťou športu a veľkých výhier a v neposlednom rade, užívať si radosť z tanca- to je náš život v Angels cheerleaders.
Hľadáme dievčatá plne entuziazmu, ambície, ale hlavne chcenia! Niekedy pracovitosť je viac ako talent. Tak sa príď ukázať!
Ponúkame ti skvelé eventy, hlavne športové ale aj iné firemné, kultúrne akcie. Prácu s kamerou a fotografovaním. Zlepšovanie sa vo viacerých tanečných štýloch, nové gymnastické a akrobatické prvky, množstvo rôznych kostýmov, pravidelné tréningy ale aj individuálny prístup a množstvo ďalších benefitov, ktoré byť Angels prináša.


Momentálne je naplánovaný CASTING 24.10 o 19:15 FIT STaRZ, Odbojárov 7. Bratislava

Ak máš chuť zažívať to s nami tak sa pridaj, ak si len zvedavá tak sa príď pozrieť!
Jednoznačná odpoveď na otázku mala by som ísť je ÁNO!
Jedine čo musíš spĺňať je vek od 17+ (hornú hranicu nemáme)
Ak máš tanečné skúsenosti je to tvojou výhodou, rýchlejšie nabehneš do nášho tanečného kolotoču ak nemáš tanečné skúsenosti, to nevadí, my ti ich dáme! Vieme odhaliť aj skrytý talent �
Tešíme sa na teba,aj teba a aj teba !