Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Na MAJSTROVSTVÁCH SVETA V ĽADOVOM HOKEJI 2019 ako ŠKODA ICE GIRLS

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Na MAJSTROVSTVÁCH SVETA V ĽADOVOM HOKEJI 2019 ako ŠKODA ICE GIRLS

Na MAJSTROVSTVÁCH SVETA V ĽADOVOM HOKEJI 2019 ako ŠKODA ICE GIRLS

Posledný krát sme to zažili pred v roku 2011. Hokejový ošiaľ, hokejové šialenstvo niečo, čo zažije málo kto, niečo čo zažiješ pár krát za život a niektoré našej dievčatá majú u nás to šťastie, že to zažijú po druhý krát. Áno, niektoré naše dievčatá sú našou súčasťou už  8 rokov, dokonca poniektoré aj viac. Zrejme im je u nás dobre 🙂

Pre niektoré to bude niečo nové a už teraz sa nevedia dočkať keď to všetko vypukne. Bude to to najveľkolepejšie, čo môžu za svoju kariéru zažiť Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na vlastnej koži. A komu za to vďačíme ? Automobilke ŠKODA, ktorá je hlavným partnerom celého šampionátu a samozrejme musíme podotknúť, že to je zásluha dievčat, že nás oslovili do tohto projektu  a celého tímu Angels dance team, ľudia, ktorí si svoju prácu, vystúpenia, tréningy odpracujú poriadne naplno a s veľkým chcením a teraz prišiel čas kedy si veškerú snahu užijú naplno.

Naše dievčatá sa zmenia na ŠKODA ice girls a budú s vami počas celého trvania Majstrovstiev sveta v Ľadovom hokeji, počas každého zápasu vo fanzóne, v ŠKODA fanzóne a ako v Bratislave tak aj v Košiciach.

Môžete sa tešiť na fanzónu plnej zábavy, súťaží, tanca. Tak príď a roztoč to s nami. Pre túto udalosť sme si nachystali niečo pre vás skodagirlschallenge – nauč sa s nami refrén a buď aj ty hokejový blázon. Tutorial s choreografiou nájdeš na našich sociálnych sieťach  už čoskoro. Tak príď tancovať, poď súťažiť a uži si to s nami 🙂