Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Naša premiéra v Humennom na Slovenskom pohári

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Naša premiéra v Humennom na Slovenskom pohári

Naša premiéra v Humennom na Slovenskom pohári

Spolupráca, ktorá sa nám zapísala do srdiečka už pred pár rokmi a o to väčšiu radosť máme z toho, že na zápasoch Slovenskej volejbalovej federácie sa  predstavujeme a prinášame radosť naďalej.

Volejbalové zápasy sú pre nás vždy jedinečné, vďaka neuveriteľnej atmosfére, ktorú tvoria fanúšikovia, hráči a jednoznačne skvelá organizácia vedenia SVF.

Keď sa šport robí s láskou a nadšením tak z toho vzniknú skvelé zážitky a energia, ktorá ťa dostane, tak ako dostala nás a vždy sa tešíme na ďalšie príležitosti kedy sa môžeme predstaviť na volejbalových zápasoch. 

Tentokrát nás nezastaví ani diaľka, naopak sa tešíme, že sa predstavíme v novom prostredí a to v Humennom na finálových zápasoch Slovenského pohára.

Finále Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien 2018-19 sa uskutoční 16. – 17. februára 2019 v Mestskej športovej hale v Humennom. Na Zemplíne sa o cennú trofej bude bojovať tretíkrát v histórii, prvý od roku 2014, kedy triumfovali na domácej palubovke volejbalisti Chemesu Humenné a volejbalistky Doprastavu Bratislava.

 

Program zápasov:
sobota 16. 2. – semifinále mužov:
15.30 VK MIRAD PU Prešov – TJ Slávia Svidník
18.30 VKP Bystrina SPU Nitra – VK KDS-Šport Košice

nedeľa 17. 2. – finálové zápasy
14.30 finále žien (zloženie bude známe neskôr)
17.30 finále mužov (víťazi semifinále)