Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Angels po celom Slovensku so SVF

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Angels po celom Slovensku so SVF

Angels po celom Slovensku so SVF

Vďaka nášmu dlhoročnému pôsobeniu, vďaka tisíckam úspešných akcií sa nám podarilo precestovať takmer celé Slovensko. Pred dvoma týždňami sme pricestovali potešiť obyvateľov východného Slovenska a to do Humenného.

Humenné cez víkend 16-17.2 ožilo volejbalom a my sme mu dodali šmrnc,tak ako to máme vo zvyku v spolupráci so SLOVENSKOU VOLEJBALOVOU FEDERÁCIOU.

Víťazmi Slovenského pohára volejbalistiek sa stali hráčky VK Slávia EU Bratislava. V napínavom finále zdolali pred 800 divákmi mestského rivala Strabag VC FTVŠ UK 3:2.

Humenská hala bola tiež šťastnou pre volejbalistov VK KDS-Šport Košice, ktorí prvýkrát v histórii ovládli Slovenský pohár. Zverenci Richarda Vlkolinského triumfovali tesne 3:2 nad VK MIRAD PU Prešov. Toto mužské finále sa hralo pred 1 100 divákmi.

My sme počas celých 4 zápasov podporovali skvelú atmosféru, ktorú divácka kulisa vytvorila a taktiež sme sa počas každého zápasu predstavili na palubovke svojimi tanečnými choreografiami.

Finálové zápasy patria medzi tie najkrajšie lebo vidieť tú radosť z víťazstva je niečo nádherné a my sa tešíme z každého víťazstva.  Je skvelý pocit aspoň našou maličkosťou posúvať celkovo šport o stupienok vyššie.

Opäť musíme veľké Ďakujeme vysloviť SLOVENSKEJ VOLEJBALOVEJ FEDERÁCIE ! Naša spolupráca je čoraz častejšia a každý zápas je skvelý, a na každom zápase cítime, že sme súčasťou, že tam patríme a to je niečo úžasné. Vytroviť niečo, čo sa skvelo dopĺňa sa volejbalovej federácie vždy krásne podarí a pred tým dávame klobúk dole.

O to viac sa tešíme, že opäť zavítame na Majstrovstvá Slovenska v SNOW Volleyballe na Štrbskom plese, kde sa koná už druhý ročník tohto špeciálneho eventu. Tento rok si to užijeme až dva dni i keď by sme zvládli aj týždeň 😀 Krásna príroda, skvelá nálada, tanec a šport je všetko,čo potrebujeme.

Počas celého roka máme niekoľko akcií ale tie kde sme na viac dní priam milujeme a nie nemáme medzi sebou ponorku lebo my sme naozaj skvelá partia anjelikov. Tešíme sa na vás!