Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Ďalšia sezóna s HC Bratislava za nami

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Ďalšia sezóna s HC Bratislava za nami

Ďalšia sezóna s HC Bratislava za nami

Zdá sa ako by to bolo včera kedy sme sa opäť stretli pred štadiónom V. Dzurillu,ešte v šatách v letnom duchu a už tu máme opäť koniec sezóny. Najradšej by sme ju mali celoročne ale o to viac sa tešíme vždy na začiatok tej novej sezóny.

V playoff 2018/2019 sme ako súpera dostali Martin a ten nás v troch zápasoch prekonal tri krát a nám ukončil sezónu. Síce sa už na zápasoch HC Bratislava v tejto sezóne  nestretneme ale o to viac,máme čas my aj hráči sa poctivo pripraviť na sezónu 2019/2020. Každá sezóna nám dáva nové zážitky, nové možnosti ale hlavne nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vylepšovať tú nastávajúcu sezónu.

Tak ako všetky ostatné, tak samozrejme aj táto tretia sezóna s HC Bratislava sa nám zapísala do našich hokejových sŕdc a jedno veľké Ďakujeme za každú jednu tretinu, ktorú sme si mohli odtancovať a byť súčasťou klubu.

Ďakujeme hráčom za ich oddanosť na ľade, ďakujeme fanúšikom za ich hlasivky a ďakujeme vedeniu klubu za možnosť spolupráce.

Stále nám „fičí“ sezóna vo Zvolene kde máme samozrejme ambície jednoznačne na titul a taktiež nás čakajú skvelé eventy, o ktorých vás budeme informovať.  Tak nás sledujte ďalej a my sa budeme snažiť tešiť vás.