Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Do playoff a ešte ďalej

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Do playoff a ešte ďalej

Do playoff a ešte ďalej

Základnú časť sezóny 2018/2019 už máme za polovicou a my sa nesmierne tešíme z každého zápasu, na ktorom sa môžeme zúčastniť. Byť súčasťou našich klubov je zmysel nášho fungovania! V priebehu sezóny sme súčasťou prehier ale hlavne výhier, ktoré nás neskutočne tešia! Vážime si našich fanúšikov, ktorí sú s nami, s našim klubom aj v dobrom aj v zlom a spolu s nami, hráčmi vytvárajú skvelú atmosféru, na ktorú sa tancuje úžasne. Každý hokejový zápas by mal byť zážitok a my sa vám ho snažíme spríjemniť. Tak buď s nami aj naďalej a posúvajme naše kluby do playoff 🙂

HKM Zvolen sa momentálne nachádza na krásnom prvom mieste a my veríme, že si prvenstvo udržíme a budeme burcovať štadión tak ako doteraz! Najbližšie sa vidíme už 18.1 na zápase proti Detve a tam nesmieš chýbať!!

HK Poprad sa tiež udržuje krásnou cestou na postup do playoff na piatom mieste v tabuľke a my pevne veríme, že aj tento rok sa stretneme pod Tatrami.

HC Bratislava sa v tabuľke 1. ligy nachádza na šiestom mieste a tak isto smerujeme len a len do play off. Na zápase HC Bratislava sa vidíme 18.1 proti HC Topoľčany.