Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Burcujúca show v Nitre

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Burcujúca show v Nitre

Burcujúca show v Nitre

Show s akou sa stretávame málokde!! V sobotu 5.1 sme rok 2019 začali presne tak ako sme si predstavovali. Nitrianska hala bola zaplnená do posledného miesta a 2800 divákov vytváralo zimomriavky-tvorivú atmosféru.
Tentokrát sme si skvelú atmosféru mohli užívať ešte pred samotným zápasom, kedy sme mali s mladšími diváčkami „mini Angels workshop“,musíme podotknúť, že dievčatá boli naozaj šikovné a napokon sa zapojili k nám aj počas zápasu.  Na palubovke sa súťažilo a diváci sa skvelo naladili na povzbudzovanie našich volejbalistov. Mužská reprezentácia jednoznačne vyhrala v troch setoch, trikrát víťazne a spravila rozhodujúci krok k jubilejnej desiatej účasti na ME.

Šport je krásny sám o sebe ale keď je dokonalý vtedy to má svoje čaro. Dokonalosť tomuto zápasu dodávali nielen výsledky našich hráčov ale aj show nášho obľúbeného maskota Harvyho, halu burcujúce slová moderátora Slava Jurka a ženskosť a šikovnosť našich Angels.
Toto je to čaro, aké milujeme na športe! Ďakujeme Slovenskej volejbalovej federácií za opäť skvelý zážitok, ktorý sa zapísal do našich anjelských sŕdc!