Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Hrdé fanynky bratislavského hokeja

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Hrdé fanynky bratislavského hokeja

Hrdé fanynky bratislavského hokeja

Ich ambícia sa stala aj našou ambíciou. Angels cheerleaders sa hrdo hlásia k najväčším fanynkám bratislavského hokejového klubu.

Od sezóny 2016/2017 skrášľujeme schody na domácich zápasoch HC Osmos Bratislava. Našou úlohou je svojou energiou pohánať hráčov, aby naplnili svoje veľké ambície, ktorými sú postupu do extraligy a zabaviť divákov k úžasnej diváckej kulise.

Tancujme pre hokej, fanúšikujme pre hokej a sme hrdé na to, že naše hlavné mesto opäť prezentuje svoju hokejovú silu v slovenskej lige. Momentálne hrá tým HC Bratislava v prvej lige, čo je v hierarchii druhá najvyššia súťaž na Slovensku, ale ambície klubu túto ligu určite presahujú.

Ďakujeme celej organizácii HC BRATISLAVA za úžasné dve sezóny, plné nových zážitkov, úsmevov a skvelého hokeja. A už sa tešíme na fantastických bratislavských divákov aj v novej sezóne 2018/2019 … a veríme, že spoločne to dotiahneme do našej najvyššej súťaži Tipsport extraliga🙂

Spoločne žiť pre slovenský hokej a dodávať mu úroveň, ktorú si zaslúži. Nájsť svoje hokejové rodiny sa oplatí.

Tešíme sa z našich moderátorov z rádia VIVA,hlavne z nášho bratislavského fanklubu „Prešporáci“ a túto sezónu z nového maskota. Veríme, že aj túto sezónu, sa nám podarí vytvoriť  pravú atmosféru zimného štadiónu.

Hodnotenie našich dievčat:

Sezóna s HCB bola iná … ale samozrejme skvelá … spoznali sme veľa nových ľudi, skúsili sme iný štadión a vždy sme chodili na zápasy s úsmevom, i keď tam bola niekedy až príliš veľká zima … ale možm za celý tím Angels cheerleaeders povedať, že to bola ďalšia skvelá a vydarená sezóna
Mirka

Ja osobne by som sezónu s HC Bratislava ohodnotila ako veľmi úspešnú. Klub sa stále rozrastá o čo raz viac skvelých a verných fanúšikov, aj vďaka ktorým boli chalani na ľade motivovaní podať skvelý výkon. Neraz nás potešili atraktívnymi zápasmi a veľkým počtom gólov nastrielaných do bránky súpera. Aj napriek finálnemu umiestneniu na mieste bez medajly, sme na našich bratislavských chalanov hrdé a sme nesmierne rady, že môžeme byť súčasťou tohto skvelého projektu.
Miska G

A jedna z ďalších a mnohých hokejových sezón je za nami. Sezóna s HC Bratislava bola pre nás novou skúsenosťou, v novom vyrastajúcom klube Bratislavy. Sme neskutočne šťastné, že môžme byť súčasťou tohto klubu a spríjemňovať skvelým bratislavským fanúšikom zápasy na tribúnach. A fanúšikovia boli úžasní, hluční, plný hokejovej vášne a vždy v dobrej nálade. Tiež nás neraz potešili aj detičky, ktoré si ku nám prišli požičať chumle a zapájali sa pri našich tancoch na schodíkoch. Skrátka, sezóna s HC Bratislava bola plné energie, skvelej nálady a optimizmu. Veríme, že sa vidíme s fanúšikmi a hráčmi aj v novej sezóne.
Andzie