Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Hokejová rodina HKM Zvolen

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Hokejová rodina HKM Zvolen

Hokejová rodina HKM Zvolen

 Rytierska sezóna nám oficiálne prvý krát začala 15.9 2017.

Naša hokejová rodina sa od sezóny 2017/2018 rozrástla o ďalší klub a to HKM Zvolen. Práve o tomto je naša práca, naša láska, náš život. Naše hokejové dievčatá majú vďaka Angels možnosť spoznávať rôznych fanúšikov, rôzne kluby, vytvárať si zázemia v rôznych kútoch Slovenska a to je pre nás veľká motivácia a výzva. Sme veľmi vďačné, že takto môžeme podporovať slovenský hokej a dodávať hokeju srdiečko a šmrnc.

 

To čo sme si zaumienili, to sa stáva skutočnosťou. Práve na domácich zápasoch HKM Zvolen sa snažíme dodať hokeju šmrnc,eufóriu pocit  zážitku pre fanúšikov ale hlavne ukázať pravé slovenské hokejové srdce.

Bojovať spoločne na tribúne a na ľade,  je na zápasoch HKM úplnou samozrejmosťou. Tribúny burcujú hráčov a hráči predvádzajú skvelú hru pre divákov. Sme veľmi vďačné vedeniu HKM Zvolen za skvelý prístup, vytvorenie domáceho zázemia ale hlavne skvelým fanúšikom, ktorí nás prijali za svoje.

A viete čo? Aj MY Ľúbime vás! Spolu sme HKM, spolu ideme do playoff, spolu ideme po titul!

Zápasy  HKM Zvolen  cheme aby ste si užili naplno. Preto sme pre vás pripravili tématické zápasy s fanzónou, kde sa zabavia nie len tí mladší ale na svoje si prídu aj iné generácie. Vďaka klubu HKM Zvolen a jeho partnerov máte možnosť prostredníctvom našej fanpage a IG accounte vyhrať množstvo cien a tak isto priamo na zápase vo fanzóne.

Je to šport, je to zábava, je to kultúra – Hokejová rodina HKM Zvolen