Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Angels dance team – Anjelsky krásne, diabolsky šikovné !

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Angels dance team – Anjelsky krásne, diabolsky šikovné !

Angels dance team – Anjelsky krásne, diabolsky šikovné !

Bol by hriech nás nepoznať !

Anjelsky krásne, diabolsky šikovné !

Angels dance team

Sme moderná tanečná skupina, ktorá funguje v rôznych obmenách už od roku 1998. V minulosti sme úspešne a dlhodobo spolupracovali s hokejovým klubom HC SLOVAN Bratislava a to ako Angels cheerleaders.. Aktuálne fungujeme pod všeobecným názvom Angels dance team ako úspešná profesionálna tanečná skupina, ktorú prevádzkuje spoločnosť Company D&R, s.r.o., pod vedením manažérky a choreografky Michaely Korčekovej a manažerá Petra Hoffmanna.

 

Tanečnú skupinu momentálne tvorí viac ako 25 stálych tanečníc. Našim špecifickým žánrom  je najmä cheerleadingu, ktorý je obohatený o tanečné variácie a gymnastické prvky, ktoré v spojení s pompons , tvoria nezabudnuteľnú, atraktívnu show.  Zabaviť, zakričať a zatancovať – to je náš cheerleading.

Našim cieľlom je tanečná všestrannosť, ktorú zlepšujeme na pravidelných tréningoch – týždeň čo týždeň a preto náš repertoár tvoria rôzne iné tanečné štýly, ako napr. scénický tanec, show dance, či ladies dance, príp. tématické choreografie podľa vašich predtáv. Pripravené sme vykúzliť choreografiu priamo na Váš event, s tematickým nádychom alebo dodať  anjelskú krásnu rôznym mediálnym materiálom. Ladné krivky a sexepil našich dievčat v tanečných choreografiách, dostávajú do varu nie jedného diváka.

Tanečné pohyby dostaneme do nôh a bokov, aj vašich hostí, pomocou tanečných animácií pod dohľadom krásnych Angels, a spoločná tanečná zábava sa môže odštartovať.

Nezabúdame ani na najmenších divákov a aj pre nich máme prichystaný detský program, ktorý vytvorí zážitky z detstva, na celý život.

Naše dlhoročné skúsenosti, nám napovedajú, že práve atraktívna show a aktívna podpora zábavy a nových zážitkov sú to čo každý event potrebuje.

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

To čo naše Angels skrývajú, to si neprečítaš …..to musíš zažiť.

To čo nám dodáva silu a nadšenie pre našu prácu ste práve vy #verniangelscheerleaders

a naši spokojní klienti a hlavne naše tanečníčky!