Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Vianočný čas bude tešiť každého

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Vianočný čas bude tešiť každého

Vianočný čas bude tešiť každého

Pomaly ale isto sa blíži najkrajšie obdobie roka, Vianoce. Čas, kedy všetko krásne blikoce, vo vzduchu cítiť Vianoce a úsmev na perách vidíme častejšie.

Každoročne sme vám, našim fanúšikom prinášali videá, či už s prianím alebo s trikmi ako zabaliť darček, uloviť kapra Karola.. Ten kto videá náhodou nevidel alebo si už na ne nepamätá, kuk na náš FB, tam ich stále nájdete. Je nám veľkým potešením vás tešiť a prinášať vám týmto spôsobom úsmev počas Vianoc.

Vytvorenie týchto videí od nápadu, cez natáčanie, strihanie nám vždy zaberalo veľa času a preto sme sa rozhodli tento rok ten čas využiť trošku inak.

Každú adventnú nedeľu uvidíte krátky zostrih z návštev našich anjelikov na miestach kde prídu naozaj vyčarovať úsmev, ktorý si ľudia zaslúžia. A nie len ľudia. Tak sleduj náš IG, FB a už prvú adventnú nedeľu 2.12 zistíš kam naši anjelikovia išli vytvoriť anjelské Vianoce.