Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Nový rok odštartujeme skvelým volejbalom 5.1 v Nitre

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Nový rok odštartujeme skvelým volejbalom 5.1 v Nitre

Nový rok odštartujeme skvelým volejbalom 5.1 v Nitre

Spolu so slovenskými volejbalistami nás čaká v úvode roka 2019 kľúčový zápas o postup na majstrovstvá Európy. Zverenci trénera Andreja Kravárika privítajú v predposlednom 5. kole kvalifikácie Čiernu Horu, ktorá je aktuálne na čele C-skupiny. Zápas sa uskutoční v nitrianskej Mestskej športovej hale na Klokočine o 15:30. 

Zaručene sa môžete tešiť na neskutočnú atmosféru, ktorú už táto hala zažila keď Slováci odohrali v auguste dva víťazné kvalifikačné zápasy proti Islandu a Moldavsku.

Zápas s Čiernou Horou a rovnako aj celý rok 2019 sa bude niesť v znamení osláv 100. výročia organizovaného volejbalu na Slovensku, a preto Slovenská volejbalová federácia pripravuje na všetky domáce zápasy pre fanúšikov bohaté sprievodné aktivity. Diváci v hale na Klokočine sa môžu tešiť na kvalitný volejbal a veľa zábavy.

Prinesieme naše anjelské čaro a čertovskú šikovnosť a tešiť sa môžete na spoločnú nenahraditeľnú show v podaní nás a maskota Harvyho 🙂 

Toto si nemôžeš nechať újsť!