Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Spolupráca s tými najlepšími

Titulka  /  Nezaradené   /  Spolupráca s tými najlepšími

Spolupráca s tými najlepšími

HC OSMOS BRATISLAVA

Klub HC Bratislava vznikol v roku 2015 ako odozva chýbajúceho bratislavského seniorského mužstva v slovenských súťažiach. V premiérovej sezóne v 2. hokejovej lige sa umiestnil na 12. mieste zo 16 účastníkov. V sezóne 2016/2017 si klub našiel stabilné zázemie na zimnom štadióne V.Dzurillu v Ružinove. Klub sa zastabilizoval, etabloval v 2 hokejovej lige a ukončil ju na 4. mieste z 20 tímov. Od sezóny 2017/2018 bude nastupovať v 1. hokejovej lige pod mediálnym názvom HC OSMOS Bratislava, kde v názve pribudol názov generálneho partnera klubu a to firmy OSMOS.

HKM ZVOLEN

HKM Zvolen je slovenský hokejový klub, ktorého A-mužstvo pôsobí v Tipsport extralige. Je dvojnásobným slovenským majstrom.

Okrem seniorského „A“–tímu klub zastrešuje aj juniorov, dorast, piatu až deviatu hokejovú triedu(Kadeti).
Domovským stánkom HKM je zvolenský zimný štadión.

HK POPRAD

HK Poprad je slovenský hokejový klub z Popradu.V sezóne kedy sa rozbehla najvyššia slovenská hokejová súťaž – Slovenská hokejová extraliga sa stal Poprad  jej stabilným účastníkom. K najúspešnejším sezónam v tomto období patrí finálová účasť Popradu v sezóne 2005/06 a 2010/11 a bronzové medaily zo sezóny 1996/1997 a 1997/1998.

Prosport academy

Prosport academy pod vedením Lukáša Peczenu zabezpečuje kondičný tréningový plán  pre naše dievčatá. Spoločnosť sa zaoberá oblasťou fitness, posilňovania, stravy a všetko okolo toho čo s tým súvisí. Vieme Vám pomôcť zhodiť kilá, nabrať svalovú hmotu, vyformovať postavu. Taktiež nie je pre nás problémom pomôcť Vám v oblasti rehabilitácie. Pomôžeme Vám, ak máte bolesti chrbta spôsobené sedavým zamestnaním a zlé držanie tela, tak isto Vám vieme pomôcť, ak ste športovec a chcete sa čo najskôr vrátiť po dlhšej či kratšej pauze, spôsobenej zranením, alebo len tak pre Váš dobrý pocit.

Hockey-Girls.com

O naše kostými sa nám stará štýlová lifestylová, hokejová značka pre ženy – HockeyGirls. Kvalitné a štýlové streetwear oblečenie pre každú hokejovú fanynku! A teraz aj nová edícia už pre pánov.
Pozri e-shop Hockey-Girls.com a dozvieš sa viac

FIT STaRZ

O naše tréningová pôsobisko sa stará správa telovýchovných a rekreačných zariadení v Bratislave a to na Tehelnom poli, kde pravidelne trénujeme.