Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Anjelská kariéra

Titulka  /  Nezaradené   /  Anjelská kariéra

Anjelská kariéra

Hľadáme práve teba! Novú ANGEL !
My sme ANGELS CHEERLEADERS a hľadáme NOVÉ TANEČNÍČKY POČAS CELÉHO ROKA !

Spája nás láska k tancu a k športu. Ak ťa láka zažiť s nami skvelé nové akcie, ak si chceš privyrobiť tým čo ťa baví, ak chceš spoznávať nové miesta a nových ľudí, získať nové tanečné skúsenosti, príď sa ukázať na náš tréning.

S nami zažiješ malý kúsok neba. Profesionálny prístup, skúsení interní, ale aj externí tréneri, rôzne tanečné štýly, cestovanie, zážitky ale hlavne Angels rodinu!

Hľadáme tanečníčky plné enthuziazmu, hrdé dievčatá s úsmevom na tvári, s odhodlanosťou na sebe pracovať a spoluvytvárať úžasný tím ANGELS CHEERLEADERS.

Roztoč s nami náš športovo-tanečný kolotoč! Vďaka našim tréningom sa nielenže dostaneš do formy a zahviezdiš na každej  party, ale spolu s nami ťa čaká plno zábavy, športu, , tanca a skvelých zážitkov na našich eventoch. A spolu s ANGELS tam môžeš byť už aj TY !

Život s ANGELS ti prinesie to čo ešte nepoznáš ! Nájdeš domov v našich stálych kluboch ako napr. hokejové kluby HKM Zvolen, HK Poprad, HC Bratislava, Paneuropa Kings, na zápasoch slovenskej hokejovej reprezentácie, či na atraktívnych zápasoch TIPSPORT ligy.

Získaš nové super skúsenosti s fotením, s prácou s kamerou a jednoznačne s profesionálnym prístupom a mediálnym vystupovaním.

S úžasnými dievčatami v ANGELS sme si vytvorili naozaj nevídane skvelý a súdržný kolektív. Tak sa pridaj k nám aj TY !  Stačí, že to s nami roztancuješ a zažiješ všetko, čo náš ANGELS život prináša:  Cestuj. Tancuj. Hviezdi. Bav sa.

Hľadáme tanečníčky plné nadšenia, radosti z tanca, zmyslu pre ženské čaro a chuti zažiť anjelský život.
Anjelsky krásne – diabolsky šikovné !!! Áno, aj ty si nová ANGEL !
Stačí, že to naozaj chceš, všetko ostatné príde spolu s nami !