Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NIE SME OBYČAJNÁ TANEČNÁ SKUPINA.
ANGELS môžu byť ozdobou aj Vášho eventu!

Dynamickými vystúpeniami a anjelskou energiou spestríme každé športové či kultúrne podujatie, alebo aj súkromné oslavy.

Zavolajte na Váš event ANGELS DANCE TEAM !

0911 646 120
info@angelscheerleaders.sk

Snow volleyball 2019 aj s našou účasťou

Titulka  /  Angels - Aktuality a Novinky   /  Snow volleyball 2019 aj s našou účasťou

Snow volleyball 2019 aj s našou účasťou

Druhý ročník majstrovstiev Slovenska v snow volleyballe na Štrbskom plese bol opäť, podľa očakávania vydarený.

Tento rok sme sa do Tatier vybrali na dva dni a musíme povedať, že ostali by sme aj dlhšie. Krása našich Tatier, skvelá atmosféra na zápasoch, krásne počasie. i keď premenlivé ako v Tatrách býva zvykom a naše úsmevy a kreácie.
Kto sa zúčastnil určite nemá čo ľutovať. Začali sme už v sobotu ráno. Slniečko nám krásne svietilo,  my sme sa nahodili do terma a vybehli tešiť všetkých či už na svahu, pod svahom, pod skokanským mostíkom, kde sme priniesli nádych ženskej krásy a športu.

Všetci diváci mali možnosť sa s nami odfotiť do „insta“ rámiku, odfotiť sa s nami pri snežných volejbalových loptách, povzbudiť s nami hráčov a hráčky.

Nechýbali ani naše choreografie, ktoré sme poňali sexi s elánom a s nádychom typických pesničiek, ktoré poznáme z filmov z prostredia svahu.

Snow volleyball na Slovensku spoznal nových majstrov pre rok 2019 – zlato na 2. národnom šampionáte na Štrbskom Plese (2. – 3. marca) získali Viktor Kociňák s Miroslavom Jantom a Marekom Kurucom a Silvia Poszmiková s Janou Zyani a Evou Elekovou. Dvojdňové majstrovstvá na doskočisku pod malým lyžiarskym mostíkom vyvrcholili v nedeľu popoludní zápasmi o medaily.