Naša hokejová rodina sa rozrástla o ďalší klub a to HKM Zvolen. Práve o tomto je naša práca, naša láska, náš život. Naše hokejové dievčatá majú vďaka Angels možnosť spoznávať rôznych fanúšikov, rôzne kluby, vytvárať si zázemia v rôznych kútoch Slovenska a to je pre nás veľká motivácia a výzva. Sme veľmi vďačné, že takto môžeme podporovať slovenský hokej a dodávať hokeju srdiečko a šmrnc.

Spoluprácu s HKM Zvolen sme zahájili na memoriály Pavla Zábojníka a to vôbec nie skromne. Počas troch dní 17-19.augusta sme pre fanúšikov HKM Zvolen pripravili skvelý sprievodný program a skvelú tanečnú show.

Pred zimným štadiónom sme pripravili aj za pomoci skvelého tímu HKM Zvolen fanzónu pre malých aj veľkých. Najmenších zvolenských fanúšikov sme vtiahli do tvorivých dielní a tí starší si mohli zatiaľ odbehnúť na pivko.  Ale to by sme neboli mi keby sme nemysleli na všetkých J

Dospelý si nemuseli na pivko ani odbehnúť, mohli ho vyhrať. Aj to bola jedna z cien v našich súťažiach ako napr. strela na bránku kde góly zneškodňovala naša Angel. Na prvý pohľad jednoduché ale naše dievčatá sú veľké talenty a tak dopracovať sa k vecným cenám nebolo až také ľahké.

Na pamiatku sme pripravili aj fotostenu s rekvizitami kde vznikali crazy fotky,  ktoré si môžete nájsť na našej fanpage
Nebolo to všetko! Počas celého programu sa Zvolenčania mohli kochať aj tanečným sprievodom našich dievčat a to nie len počas zápasu.

Veľké prekvapenie nastáva teraz – POTVRDZUJEME !!!
POČAS SEZÓNY 2017/2018 UVIDÍTE NAŠE ANGELS NA KAŽDOM DOMÁCOM ZÁPASE HKM ZVOLEN.  Rytierska sezóna nám začína 15.9 a my sa na Vás už veľmi tešíme.