Naše tanečníčky si vďaka životu s Angels užívajú leto plné tanca, športu, hudby, vody ale hlavne zábavy. Nebolo tomu inak ani tento víkend.

V sobotu sme zavítali do blízkych Jaroviec, kde tak ako minulý rok sme spestrili futbalovú exhibíciu. Skvelý program pre každého. Napriek tomu, že išlo o exhibíciu, každý účastník poňal svoju hru zodpovedne a naplno. Otvorenie futbalového zápasu mali na starosti naše dievčatá skvelou sexi choreografiou a samozrejme špalírom, kde si každý hráč mohol ťapnúť „šťastnou ručičkou“ s našimi Angels.

Počas zápasu sme povzbudzovali, našli sme pár našich nástupkýň a samozrejme nemohlo chýbať aj naše tanečné prevedenie.

Slnečnú sobotu sme ukončili skvelou Akciou leta 2017 pri živej hudbe. Na druhý deň nás čakala ďalšia zo skvelých akcií v Aquaparku Senec.


Po týždni horúčav nám bohužiaľ nevyšlo počasie podľa predstáv, no nás ani upršané počasie neodradilo od odštartovania 9.teho ročníka Majstrovstiev Slovenska v tobogánovaní . Roztancovali sme to tak, ako sa to na nás hodí a to vo veľkom štýle.
Súťažili juniori, ženy a muži. Prekonať rekord a byť čo najrýchlejší chcel každý. Nechýbali taktiky ako olej, zarezaný spodný diel plaviek 😀 a pod., veď to určite poznáte.

Naše dievčatá mali najväčšiu radosť keď sa spúšťali muži a to nie preto, prečo si myslíte. Váha mužov, pri dopade do vody, spravila dievčatám bazénovú sprchu. Ale kto nás poctivo sleduje tak vie, že aj tanec pod prúdom vody majú naše dievčatá zvládnutý. Vyskúšali si to na festivale Divokej vody 2016.


Po vyhlásení výsledkov sme naučili dámy zopár našich trikov ako byť štíhla pomocou aquagym. Ladies boli ste naozaj šikovné a ste u nás vítané ako nové Angels.


Takéto víkendy sú občas naozaj náročné ale vždy sa oplatia. Prinášajú nám skvelé zážitky, nových #verniangelscheerleaders ale hlavne sú to dni kedy sa bavíme spoločne. Vďaka drinkom MANA, zvládame dodržiavať aj správnu životosprávu. MANA je nutrične vyvážený nápoj, ktorý nás zasýti na 2-3 hodinky a dodá nám ďalšiu energiu aby sme mohli baviť našich fanúšikov ďalej 🙂 

Ak chcete vyskúšať tento zázračný drink, nájdi si svoj nápoj MANA na www.mojemana.cz