Víkend plný zážitkov začal našim tanečníčkam už piatok 1.9. V skorých ranných hodinách sa dievčatá, tak ako vždy stretli pri našom štúdiu, pobrali všetko potrebné a s nadšením i keď ešte s neprebudenými očkami sa poponáhľali na  miesto činu, kde to už veľmi dobre poznajú a to do Areálu Divoká voda v Čuňove.

Na mieste už v plnom nasadení organizátori dolaďovali detaily na veľmi netradičný event SPACEMAN CHAMPIONSHIP.  Naše tanečníčky sa hodili do svojho gala a spolu so súťažiacimi sa rozbehli na prvú etapu pretekov. Počas celého dňa súťažiaci mali podporu od našich dievčat, ktoré svojim entuziazmom a šarmom poháňali k lepším výkonom .

Taktiež ani tu sme nezabudli na zábavu tých najmenších a prichystali sme pre nich  kútik kde si  mohli kresliť, stavať lego a popritom sa naučiť niečo o vesmíre ale aj niečo z našich vesmírnych choreografií.

Druhú etapu sme otvorili skvelou choreografiou. Súťažiacich postúpilo už menej a napätie, kto bude víťaz bolo o to silnejšie. Po celom dni plnom adrenalínu, trpezlivosti ale samozrejme aj zábavy sme mohli troch účastníkov postaviť k našim Angels na stupienky víťazov. Ďakujeme ešte raz celému staff, eventu SPACEMAN CHAMPIONSHIP a tešíme sa opäť o rok.

Naše ďalšie kroky viedli na zimný štadión V. Dzurillu, kde sa konal posledný domáci prípravný zápas HC Bratislava. Takéto zápasy sa nám najviac páčia. Skvelá nálada v šatni a ešte lepšie na tribúnach a na ľade. Už sa nevieme dočkať kedy sa nám náš sezónny kolotoč roztočí a my spolu s našimi klubmi budeme dosahovať nemožné.

V sobotu mali naše dievčatá deň voľno aby sa povenovali aj svojim priateľom, rodinkám a hlavne sebeJ

Zregenerované sa prvá skupinka báb v nedeľu v skorých ranných hodinách vybrali na cesty smer Banská Bystrica. Spolu s bubnovou show a DJ podporovali a dodávali energiu všetkým bežcom na Banskobystrickom Marathone. Aj napriek mrholeniu z toho vypálila skvelá akcia so skvelými súťažiacimi, ktorí boli z našich dievčat nadšení.

Medzičasom sa druhá skupinka dievčat zbiehala v štúdiu smer Šenkvice.  Tento krát  sme boli prekvapením na MX Open Slovakia na motocross-ových pretekoch. V cieli sme privítali skvelého, talentovaného Jozefa Poslucha, ktorý jazdí za tím POPPER 711 MX team. Jozef Posluch sa stal juniorský majster Slovenska a my sme to oslávili tak ako s patrí. Nechýbala šampanská sprcha, konfety, djEKG  a do toho tanec anjelov. Bolo nám cťou byť toho súčasťou.

Ešte raz by sme sa chceli poďakovať všetkým našim klientom, za úžasné eventy, ktoré robia našu prácu takou dokonalou.