Druhý ročník pretekov Spaceman Championship prinesie nielen krásny pohľad na naše Angels ale hlavne disciplíny, ktoré nikde inde nezažijete. Skvelé zážitky, adrenalín a napätie bude počas celého dňa dopĺňať šarm našich dievčat, ktoré si pre vás pripravili tanečnú show ale aj anjelský, sprievodný program. Zabávať nebudeme len veľkých ale aj vaše detičky s detskými aktivitami. Na pamiatku sa budeš môcť odfotiť so živými anjelikmi s crazy rekvizitami.

 

Víťaz získa nezabudnuteľný 5 dňový letecký zájazd do Star City v Moskve, kde zažije aj beztiažový parabolický ZeroG let. Môžete si vyskúšať prekážkový beh na štýl „american ninja“, lietanie s dronmi a na leteckom simulátore, testy reflexov a motoriky, ziplne zo strechy hotela, hydrospeed, virtuálnu realitu, či potápanie. Disciplíny boli navrhnuté tak, aby ich zvládol aj amatér, aby boli zaujímavé pre diváka a aby sme vedeli rozdeliť aj profíkov kto lepšie zvládol úlohu.

Toto spojenie bude naozaj vesmírne! Anjelské tanečníčky, vesmírne preteky vytvoria skvelý event, ktorý môžeš zažiť už 1.9.2017 na Divokej vode v Čunove.


Tento vesmírny zážitok môžeš zažiť aj ty! Stačí ak dáš LIKE na tento článok a aspoň na jeden deň zažiješ nezažité!! Vyhraj registráciu s Angels –  Žrebujeme 30.teho augusta