Roztáčame sezónu 2017/2018.


Tak ako sme predpokladali naše leto bolo dokonalé. Množstvo eventov, nových miest, nových zážitkov, cestovania… jednoducho byť Angel sa oplatí!

Každé jedno obdobie je pre nás niečím špeciálne ale toto, čo nastane teraz je to najobľúbenejšie. Začiatok novej sezóny. Nové výzvy, nové šance, nové možnosti.

Kto sleduje našu tanečnú skupinu určite vie, že za posledný rok prišlo k množstvu zmien, ktoré nás koniec koncov posunuli niekam ďalej a otvárajú nám stále nové a nové  možnosti. Z Angels cheerleaders sa vyformovala profesionálna tanečná skupina, ktorá vás teší na rôznych športových ale aj kultúrnych podujatiach a preto nás môžete stretávať pod názvom Angels Dance Team.

To čo nám dodáva silu a nadšenie pre našu prácu ste práve vy #verniangelscheerleaders a naši spokojní klienti.

Túto sezónu sa nesmierne tešíme z postupu nášho bratislavského miláčika HC Bratislava, kde sme sa spoločne prepracovali do prvej ligy. Postupne, pomaličky, čo najďalej ale hlavne spoločne. Spoločne žiť pre slovenský hokej a dodávať mu úroveň, ktorú si zaslúži. Nájsť svoje hokejové rodiny sa oplatí.

Tretí rok sme súčasťou Kings Family, ktorá nám umožňuje byť ako ozajstné princezné a podporovať svojich kráľov na mieste kde sme vznikli a to na ZŠ O. Nepellu.

A do tretice to najlepšie, to najnovšie. Na sezónu 2017/2018 sme sa stali zmluvným partnerom HKM Zvolen. Naša hokejová rodina je opäť väčšia, naše ambície sú opäť vyššie. Veď si ideme predsa po titul!! #SpoluSmeHkm. Viac o spolupráci sa dočítate v sekcií HKM Zvolen už čoskoro.

Ujsť si nenecháme ani vybrané zápasy nášho podtatranského domova HK Poprad.

Dodávať zmysel, úroveň a lásku nášmu slovenskému hokeju je našou prioritou. Ten krásny pocit z víťazstva a vytváranie jedného veľkého celku na ľade a na tribúne je niečo krásne. Zaži to s nami aj ty. CASTING na sezónu 2017/2018 sa bude konať už 14.9.2017 o 19:15, FIT STaRZ, Odbojárov 7.