Po roku sme opäť zažili turnaj, ktorý sa zapísal do našich „Angels“  spomienok. 70. Ročník Tatranského pohára sme odštartovali štvrtok 17.augusta a hviezdili sme do 20.augusta.

Vďaka spolupráci s HK Poprad sme si vybudovali náš podtatranský domov kde sa vždy s radosťou vraciame. Štvrtok  ráno sme sa z nášho štúdia naskladali do aút a s dobrou náladou a eufóriou  sme vyrazili na cesty. Keďže je leto a veľa našich dievčat si užíva prázdninové leto doma, so svojimi blízkymi, pár našich tanečníc sme pozbierali po ceste, a niektoré nás už čakali na zimnom štadióne v Poprade.

Našu prirodzenú krásu sme doklepli make-upom 😀 a mohli sme ísť ovládnuť schody popradského „zimáku“.  Zvyšné dni boli ako stvorené pre nás. Rána sme si užívali pohľadmi na krásne Tatry a spoločnými raňajkami, celé dopoludnia sme sa spoločne pripravovali na #gameday, prechádzali si variácie,  nahodili sme vizáž, upravili sme vlasy a rovno smer „zimák“. Za štyri dni sme si odtancovali a videli 9 skvelých zápasov, kde ani jeden z klubov nikomu nič nedaroval.
Skvelí popradskí staff, vytvorili aj tento rok dokonalý turnaj, príjemnú domácu atmosféru a už teraz sa tešíme na 71. Ročník Tatranského pohára.

Konečné poradie:
1. HC Košice

  1. Les Aigles de Nice
  2. Yunost Minsk
  3. HK Poprad
  4. Bayruth Tigers
  5. Dunaújvárosi Acelbikák