KONTAKT

Skupina ANGELS CHEERLEADERS existuje v rôznych obmenách už od roku 1998, kedy bola založená hokejovým klubom HC SLOVAN Bratislava, za účelom obohatiť a zatraktívniť domáce hokejové zápasy.

Aktuálne fungujeme ako profesionálna tanečná skupina, pod zastúpením spoločnosti Dance Wings s.r.o. a skupinu tvorí viac ako 20 tanečníc. Neustále sa zdokonaľujeme a rozširujeme svoje umelecké a tanečné schopnosti, pod dohľadom profesionálnych trénerov.

Žánrovo sa venujeme najmä cheerleadingu, ale aj rôznym iným tanečným štýlom, ako show-dance a street-dance.
Náš repertoár obsahuje rôzne tanečné choreografie a show, ktoré zaujmú oko každého diváka. Stretávať nás môžete na športových či firemných eventoch, kultúrnych podujatiach, rôznych oslavách. Našimi hlavnými partnermi v oblasti športu sú aktuálne najmä HC BRATISLAVA, Paneuropa KINGS a BK INTER Bratislava.

Od sezóny 2016/2017 otvárame a organizujeme aj tanečné kurzy pre deti, pod názvom LITTLE ANGELS cheerleaders.

Našou pýchou a prioritou zároveň sú spokojní klienti, profesionalita, kladné ohlasy fanúšikov, ako i množstvo úspešných vystúpení.

Pozri tiež: Ponuku našich vystúpení pre firemné eventy

Zažite aj vy skvelú zábavu a najmä originálnu šou s ANGELS CHEERLEADERS!

Pre viac informácií ohľadom ponuky našich vystúpení nás určite neváhajte kontaktovať!

Company D&R, s.r.o, Bajkalská 12985/9, 831 04 Bratislava
IČO: 48 314 561, DIČ: 2120151935

Manažérka: Michaela Korčeková
 (0911 646 120)
info@angelscheerleaders.sk

 

[contact-form to=’misa.korcekova@gmail.com, piercehoffmann@gmail.com’ subject=’Správa z angelscheerleaders.sk’][contact-field label=’Meno’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-mail’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Telefónne číslo’ type=’text’/][contact-field label=’Text správy’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]