Šport ako šport, hokej ako hokejbal. Naše ANGELS sa počas uplynulého týždňa zúčastnili rovno dvoch finálových, hokejbalových zápasov.

Prvým bolo finále Bratislaveskej Superligy, ktoré sa uskutočnilo v stredu 17.5. v petržalskej hokejbalovej Engerau Aréna, kde proti sebe bojovali o zisk titulu HBC Demons Bratislava a ŠHBK Lizards Stupava. Naše dievčatá sa predviedli priamo na hracej ploche, v úvode zápasu, čím odštartovali toto skvelé a divácky veľmi zaujimavé podujatie. Víťaznú trofej nad hlavy dvíhali hráči HBC Demons.

Skvelej víťaznej euforií nebolo koniec. ANGELS čakal cez víkend ďalší hokejbalový sviatok, tentokrát s neďalekej Skalici,  kde sa konalo finále Slovenskej extraligy medzi tímami HBK Hokejmarket Skalica a MŠK Vippokerpro Kežmarok. Krásne dievčatá, zaplnené tribúny skvelými skalickými fanúšimi, ale aj nesmierne vyrovnané súboje na hracej ploche napokon priviedli Skalicu k zisku titulu, čím sa zapísali do do histórie hokejbalovej extraligy.

A naše dievčata si opäť mohli zakričať, sme majstri. Aj o tomto je život našich Angels.

Ak si aj ty „crazy ANGEL“ a láka ťa zažiť s nami skvelé nové akcie, spoznávať nové miesta a nových ľudí, získať nové tanečné skúsenosti, príď medzi nás a ukáž sa !

Teraz prišiel tvoj čas ! Buď aj ty Angel!

Pre viac info nás neváhaj kontaktovať!

Manažérka: Michaela Korčeková
 (0911 646 120)