Sme moderná tanečná skupina, ktorá funguje v rôznych obmenách už od roku 1998. V minulosti sme úspešne a dlhodobo spolupracovali s hokejovým klubom HC SLOVAN Bratislava. Aktuálne fungujeme ako úspešná profesionálna tanečná skupina, ktorú prevádzkuje spoločnosť Company D&R, s.r.o., pod vedením manažérky a choreografky Michaely Korčekovej.

 

Tanečnú skupinu momentálne tvorí viac ako 25 stálych tanečníc. Žánrovo sa venujeme najmä cheerleadingu, ktorý je obohatený o tanečné variácie a gymnastické prvky, ktoré v spojení s pompons , tvoria nezabudnuteľnú, atraktívnu show.  Zabaviť, zakričať a zatancovať – to je náš cheerleading.

Náš repertoár tvoria rôzne iné tanečné štýly, ako napr. scénický tanec, show dance, či ladies dance. Pripravené sme vykúzliť choreografiu priamo na Váš event, s tematickým nádychom alebo dodať  anjelskú krásnu rôznym mediálnym materiálom. Ladné krivky a sexepil našich dievčat v tanečných choreografiách, dostávajú do varu nie jedného.

Tanečné pohyby dostaneme do nôh a bokov, aj vašich hostí, pomocou tanečných animácií pod dohľadom krásnych Angels, a spoločná tanečná zábava sa môže odštartovať.

Nezabúdame ani na najmenších divákov a aj pre nich máme prichystaný detský program, ktorý vytvorí zážitky z detstva, na celý život.

Naše dlhoročné skúsenosti, nám napovedajú, že práve atraktívna show a aktívna podpora zábavy a nových zážitkov sú to čo každý event potrebuje.

To čo naše Angels skrývajú, to si neprečítaš …..to musíš zažiť.